Şirketimiz

Image Firmamız 1989 yılında Pimaksan Piliç Çevirme Makinaları ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulup, müşterilerimizin istek ve görüşlerinide dikkate alarak, yaklaşık çeyrek asıra yakın tecrübesiyle sayısız ürünün altına PİMAKSAN imzasını atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

PİMAKSAN son yıllarda yükselen teknolojiyide kullanarak , müşteri talepleri doğrultusunda kaliteli , estetik , hijyenik  ve kullanım kolaylığı sağlayan , satış sonrası servis desteğinide uzman kadrosuyla müşterilerine sunan Türkiye de profesyonel Piliç Çevirme Makinaları, Popcorn (mısır patlatma), Pamuk Şeker. Çikolata Şelalesi ve Bardakta Mısır (tane mısır) Rulo Dondurma makinaları/tezgahları üreten  İHRACATÇI LİDER bir kuruluş olmayı hak etmiştir.

Image

Pimaksan, tüplü popcorn, elektrikli popcorn, akülü popcorn, karamelli (şekerli) popcorn, tüplü pamuk şeker, akülü pamuk şeker, elektrikli pamuk şeker, kömürlü, gazlı, lavtaşlı, doğalgazlı piliç kızartma, çikolata şelalesi makinaları, tane mısır, bardak mısır ve mısır haşlama, rulo dondurma makinalari / tezgahları üretmektedir.

Comments are closed